Pro Tasarım Cafe Tasarımı

Hakkımızda

Tapavino Cafe Restoran 2016 yılı Ağustos ayında açılan, hem en kaliteli yemeklerin, hem de içeceklerin sunulduğu İspanyol tarzı butik bir mekandır.

Panoramik eşsiz deniz manzarası ile kademeli planı sayesinde her misafirin kesintisiz deniz manzarasına sahip olduğu, kendine özgü seçkin bir mekan.

İspanya'daki tapasların aksine, büyük porsiyonlarda servis edilen tapaslar, etler, balıklar, wraplar, hamburgerler, makarnalar, kaliteli yerli-ithal peynir tabakları, yerli- ithal biralar, İzmir'in lokal şarapları, kahvenin kalitesinin adresi Tapavino.

Yemeklerimizde zeytinyağı ve tereyeağı kullanıyoruz. Çay ve kahvede kullandığımız sular arıtım işleminden geçirilmiş lezzetli kaynak suyudur. Çeşmeden akan suları kullanmıyoruz. Başka bir yerde bize yapılmasını istemediğimiz şeyleri Tapavino'ya gelen misafirlerimize yapmamak temel prensibimizdir.

Kapalı alanımız 30 kişi, açık alanımız 50 kişi kapasitededir. Özel davetler ve kutlamalar için kapalı alanımız en az 22 kişi, en çok 28 kişi olacak şekilde fix anlaşmalı kapatılabilir.

Şimdilik sadece Cumartesi-Pazar günleri kahvaltı vermekteyiz. Tapavino'nun kahvaltısı, ekstrası olmayan özel bir kahvaltıdır. Marketlerde satılan hiçbir ürün ve katkı maddesi olan bir ürün  kahvaltımızda sunulmaz. Her ürünü kendi tarifimizle özel olarak yaptırıyoruz ve seçiyoruz. Rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Tapavino genel olarak damak lezzetine  uygun yemeklerin ve çeşitli içeceklerin sunulduğu, eğlenmenin, gürültünün değil dinlenmenin, sakin bir ortamda sohbet etmenin mekanı. Caz, Fado, Safarad, Latin müzik çalıyoruz. Müzik seviyesine de dikkat etmekteyiz. 

Mobirise

© Copyright 2018 Pro Tasarım- Web Tasarım